در سال 1992 ، شش مهندس در خیابان Wiatraczna شهر ورشو شروع به کاروساخت فشار اختلافی ، فشارسنج ،سطح سنج ، غیره کردند و به تدریج نام محصولات خود را APLISENS نام نهادند.
گروه APLISENS پیشرو در میان ارائه دهندگان و تولید کنندگان فعال در زمینه اندازه گیری صنعتی و ابزار دقیق کنترل و اتوماسیون است. این شرکت طیف گسترده ای از دستگاه های با کیفیت بالا برای اندازه گیری فشار، تنظیم و پردازش، مورد استفاده در صنایع متعدد، من جمله انرژی ، شیمیایی، پالایشگاه، دارویی و یا صنایع غذایی ارائه می دهد. Aplisens محصولات و فعالیت های خود را در لهستان و خارج ازآن در بازارهای فن آوری بالا توزیع می کند.
طی سال های 2000 تا 2011 پراکندگی این شرکت ، به طور عمده، در کشورهای عضو اتحادیه اروپا و اعضای کشورهای مستقل مشترک المنافع (شامل روسیه، بلاروس، اوکراین) و آسیا صورت گرفت. تولیدات این گروه توسط 6 کارخانه های تولیدی واقع در لهستان و یک شاخه در بلاروس حمایت شده است. Aplisens با توجه به شرایط رقابتی محصولاتی را با کیفیت بالا و تکنولوژی پیشرفته بوسیله تیمی زبده که تجربه در شرایط گسترده عملیات تحقیق و توسعه را دارا هستند، طراحی و تولید کرده است.به طور کلی، Aplisens محصولات خود را مناسب با نیاز مشتریان و نیازهای صنایع مختلف تولید می کند.

پست بعدی تفاوت بين RTU و PLC

پاسخ دهید